16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6510 cm³ |
| Moment obrotowy | 53.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi w/40mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 23.1 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Two-piston calipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single piston. ABS.. |
| Zawieszenie przód | 41mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Uni-Trak single-shock system with 5-way preload and stepless rebound damping |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 130/80-17 |