16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm (~51.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 133 x 66 x 9.7 mm (5.24 x 2.60 x 0.38 in) |