16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~441 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~64.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6592 |
| Procesor | Octa-core 1.7 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-450MP4 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 147.3 x 72.6 x 7.6 mm (5.80 x 2.86 x 0.30 in) |