16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~70.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6591 |
| Procesor | Hexa-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-450MP4 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 154 x 76.8 x 6.9 mm (6.06 x 3.02 x 0.27 in) |