16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~63.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6582 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| RAM | 4 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.4 (KitKat), upgradable to 6.0 (Marshmallow); Android One |
Wymiary i waga
| Wymiary | 132 x 67 x 9.2 mm (5.20 x 2.64 x 0.36 in) |
| Waga | 138 g (4.87 oz) |