16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm (~57.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124.2 x 64.2 x 10.1 mm (4.89 x 2.53 x 0.40 in) |
| Waga | 130 g (4.59 oz) |