16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~70.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 1900 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1900 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat), upgradable to 5.0 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138 x 70.5 x 6.3 mm (5.43 x 2.78 x 0.25 in) |