16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 3.90" |
| Rozmiar | 3.9 inches, 43.3 cm |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~239 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | Yes |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |