16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 7.85" |
| Rozmiar | 1536 x 2048 pixels (~330 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 7.85 inches (~67.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3735F |
| Procesor | Quad-core 1.8 GHz |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4450 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4450 mAh battery |
System
| System operacyjny | Sailfish 2.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band |
| Bluetooth | 3 |
| GPS | A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 203 x 137 x 8.3 mm (7.99 x 5.39 x 0.33 in) |