16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 7.85" |
| Rozmiar | 7.85 inches, 186.2 cm2 (~67.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~330 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3735F |
| Procesor | Quad-core 1.8 GHz |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4450 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4450 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Sailfish 2.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Bluetooth | 3.0 |
| GPS | A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 203 x 137 x 8.3 mm (7.99 x 5.39 x 0.33 in) |