16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm2 (~62.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 400 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core 1.4 GHz Krait 300 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, f/2.4, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2100 mAh, removable (7.98 Wh) |
System
| System operacyjny | Sailfish 1, upgradable to 2.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, EDR |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131 x 68 x 9.9 mm (5.16 x 2.68 x 0.39 in) |