16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~62.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 400 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core 1.4 GHz Krait 300 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF, f/2.4 |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Sailfish 1, upgradable to 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131 x 68 x 9.9 mm (5.16 x 2.68 x 0.39 in) |
| Waga | 141 g (4.97 oz) |