16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 3000 cm³ |
| Moc | 23.8 KM |
| Moment obrotowy | 18.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik dual 26mm keihin vacuum carburetor |
| Zbiornik paliwa | 15.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1575.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | 37 mm forks |
| Zawieszenie tył | Dual shocks (fully-adjustable) |
Opony
| Opony przód | 90/90-18 |
| Opony tył | 130/90-15 |