16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 3000 cm³ |
| Moc | 23.8 KM |
| Moment obrotowy | 18.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik dual 26mm keihin vacuum carburetor |
| Zbiornik paliwa | 13.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1651.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Widelec odwrócony |
| Zawieszenie tył | Dual shocks |
Opony
| Opony przód | 80/90-21 |
| Opony tył | 160/90-16 |