16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 3200 cm³ |
| Moc | 22.0 KM |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik dual 26mm keihin vacuum carburetor |
| Zbiornik paliwa | 17.9 l |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1702.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 2-piston |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston |
| Zawieszenie przód | 39 mm conventional forks |
| Zawieszenie tył | Dual shocks, fully-adjustable. |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/70-18 |