16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 190
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 2290 cm³ |
| Moc | 14.0 KM |
| Moment obrotowy | 15.8 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 30mm round slide with accelerator pump |
| Zbiornik paliwa | 7.6 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1346.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Double Piston |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper |
| Zawieszenie przód | Proprietary dual progressive shock leading-link |
| Zawieszenie tył | Dual progressive shock swing-arm |
Opony
| Opony przód | 3-18 |
| Opony tył | 3.5-18 |