16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 139.0 KM |
| Moment obrotowy | 320.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5315 mm |
| Szerokość | 1830 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Rozstaw osi | 3090.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Dampers, Helical springs |