16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1499 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM (110.0 kW) |
| Moment obrotowy | 251.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 64.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4776 mm |
| Szerokość | 1900 mm |
| Wysokość | 1760 mm |
| Rozstaw osi | 2750.0 mm |
| Masa własna | 1765.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |