16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1997 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM (100.0 kW) |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.4 l/100km |
| Trasa | 6.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4475 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1670 mm |
| Rozstaw osi | 2645.0 mm |
| Masa własna | 1505.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |