16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1795 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 160.0 KM |
| Moment obrotowy | 235.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4475 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1680 mm |
| Rozstaw osi | 2645.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |