16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2011 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 130.0 KM |
| Moment obrotowy | 193.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4500 mm |
| Szerokość | 1875 mm |
| Wysokość | 1730 mm |
| Rozstaw osi | 1540.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, spring, Stabilizer bar |