16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2019 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM (100.0 kW) |
| Moment obrotowy | 193.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.0 l/100km |
| Trasa | 8.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 11.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4740 mm |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 1950 mm |
| Rozstaw osi | 2810.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |