16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2015 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 83.0 KM (61.0 kW) |
| Moment obrotowy | 146.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4550 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1660 mm |
| Rozstaw osi | 2710.0 mm |
| Masa własna | 1500.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |