16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2020 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1499 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 113.0 KM (83.0 kW) |
| Moment obrotowy | 146.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 13.50 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4435 mm |
| Szerokość | 1725 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Rozstaw osi | 2560.0 mm |
| Masa własna | 1110.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |