16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.6''720x1612p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera, 0.08 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T603 |
| Procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Cortex-A15 & 4x1.3 GHz Cortex-A7) |
| GPU | PowerVR GE8322 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 0.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |