16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.78''1080x2436p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.6, Primary Camera, 0.08 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T620 |
| Procesor | Octa core (2.2 GHz, Dual core, Cortex A75 + 1.8 GHz, Hexa Core, Cortex A55) |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 0.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |