16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | QVGA |
| Rozmiar | 2.4''240x320p |
| Rozdzielczość | 0.3 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC6531E |
| Procesor | 208 MHz |
| RAM | 4MB |
| Pamięć wewnętrzna | 4MB |
Aparat
| Aparat główny | 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1200mAh |
System
| System operacyjny | FeaturePhone |
Łączność
| Bluetooth | v4.0 |
| USB | Mass storage device, USB charging |