16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.7''720x1600p |
| Rozdzielczość | 50 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T603 |
| Procesor | Octa-core 1.8 GHz |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |