16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.77''1080x2392p |
| Rozdzielczość | 32 MP, f/2.45, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 7400 |
| Procesor | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5700 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5700mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |