16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.77''1080x2392p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 |
| Procesor | Octa-core (1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 710 (940 MHz) |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 7300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 7300mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |