16
online
8 476 831
firm
671 225
produktów
7 806 887
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm (~32.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 50 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 50 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97 x 47.6 x 14.4 mm (3.82 x 1.87 x 0.57 in) |
| Waga | 110 g (3.88 oz) |