16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm2 (~31.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 50MB |
| Pamięć wewnętrzna | 50MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| USB | miniUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102.9 x 45.8 x 12.8 mm (4.05 x 1.80 x 0.50 in) |