16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 2.60" |
| Rozmiar | 2.6 inches, 19.2 cm2 |
| Rozdzielczość | 400 x 240 pixels, 5:3 ratio (~179 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 4MB |
| Pamięć wewnętrzna | 4MB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.2 (Froyo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |