16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozmiar | , - |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio |
Wydajność
| RAM | 100MB |
| Pamięć wewnętrzna | 100MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | miniUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114.5 x 61 x 12.8 mm (4.51 x 2.40 x 0.50 in) |