16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~51.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.2 (Froyo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114 x 62 x 13 mm (4.49 x 2.44 x 0.51 in) |