16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 2.60" |
| Rozmiar | 400 x 240 pixels (~179 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.6 inches |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| Pamięć wewnętrzna | 4 MB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.2 (Froyo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | - |