16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 960
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozmiar | , - |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio |
Wydajność
| RAM | 100 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 100 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114.5 x 61 x 12.8 mm (4.51 x 2.40 x 0.50 in) |
| Waga | 122 g (4.30 oz) |