16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels| 11 lines |
Aparat
| Szczegóły aparatu | CIF |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 720 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 720 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 90 x 44 x 22 mm (3.54 x 1.73 x 0.87 in) |