16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1993 – 1997 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 994 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 48.0 KM |
| Moment obrotowy | 72.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 143.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3644 mm |
| Szerokość | 1555 mm |
| Wysokość | 1499 mm |
| Rozstaw osi | 2362.0 mm |
| Masa własna | 860.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Spring strut |
| Zawieszenie tył | Spring |