16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 11330 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 97.6 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk closed loop fuel injection, 60 mm bore |
| Zbiornik paliwa | 12.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1576.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Optional ABS. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Optional ABS. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tył | Dual shock |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 150/80-16 |