16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12030 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 123.0 KM |
| Moment obrotowy | 117.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk closed loop sequential port fuel injection, 60mm |
| Zbiornik paliwa | 12.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. 4-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. 2-Piston Calipers. |
| Zawieszenie przód | ZF Sachs Fully Adjustable Inverted Telescopic Cartidge Fork |
| Zawieszenie tył | ZF Sachs Fully Adjustable Piggyback IFP |
Opony
| Opony przód | 120/70-R19 |
| Opony tył | 150/70-R18 |