16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 18900 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moment obrotowy | 162.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk closed loop sequential port injection, 54mm |
| Zbiornik paliwa | 15.1 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1626.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Semi-floating rotor. 4-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating rotor. 2-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tył | Dual Shocks w/adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 130/60-19 |
| Opony tył | 180/65-16 |