16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 798 090
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 17680 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 122.0 KM |
| Moment obrotowy | 173.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk closed loop fuel injection, 52mm dual bore |
| Zbiornik paliwa | 22.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. 4 piston caliper. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. 2-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Inverted Telescopic Cartridge Fork |
| Zawieszenie tył | Fox Single Shock with hydraulic adjustment |
Opony
| Opony przód | 130/60-B19 |
| Opony tył | 180/60-R16 |