16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 |
| Rozdzielczość | 1024.0x600.0 |
Wydajność
| Procesor | Quad |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | 3000.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |