16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~196 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~67.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572A |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1600 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142 x 72.3 x 8.7 mm (5.59 x 2.85 x 0.34 in) |