16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 137.9 cm2 (~66.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 2600 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2600 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 2.1, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 190 x 110 x 13 mm (7.48 x 4.33 x 0.51 in) |