16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 4.3 inches, 52.6 cm2 (~65.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~217 ppi density) |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.0 (Donut) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 120 x 67 x 12.8 mm (4.72 x 2.64 x 0.50 in) |