16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 3.20" |
| Rozmiar | 3.2 inches, 30.5 cm2 (~48.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~180 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 256MB 128MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256MB 128MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android OS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 56.5 x 14.9 mm (4.41 x 2.22 x 0.59 in) |