16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~29.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116.5 x 52.5 x 13 mm (4.59 x 2.07 x 0.51 in) |