16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~24.1% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Szczegóły aparatu | CIF |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1050 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1050 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | microUSB (charging and headset only) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.5 x 47.8 x 11.1 mm (4.31 x 1.88 x 0.44 in) |